Dne 28.06. můžete práci odevzdat na děkanátě, budova EA č. dveří 12030 do 14:00 hod.

Dne 29.06. odevzdávejte práci v kanceláři EA 12037 do 14:00 hod.

V pondělí 02.07. vybírám práce do 12:00 hod v kanceláři EA 12037.

Ivo Říha - od 29. 6. do 8. 7. 2018 v zahraničí, konzultační hodiny v pondělí 2. 7. odpadají; zápis dosud neudělených zápočtů do indexů bude probíhat ve druhé části zkouškového období, tj. na konci srpna

Vážení přátelé literární kultury,

v příloze nahlédněte do PROGRAMOVÉ BROŽURY LETOŠNÍ ŠRÁMKOVY SOBOTKY, jednoho z njeznámějších a nejstarších literární festivalů u nás. Sobotka navíc leží v překrásné části ČESKÉHO RÁJE, mezi jednotlivými přednáškami a koncerty si můžete zajít na Kost, na Trosky... nebo se jen tak toulat údolím Plakánku.

Neváhejte!

Download this file (ss18-brozura-fin (2).pdf)ss18-brozura-fin (2).pdf[ ]691 Kb

Vážené dámy, vážení pánové,

jako poslední z jarních "osmičkových akcí" pořádaných katedrou literární kultury a slavistiky Fakulty filozofické Univerzity Pardubice se uskuteční setkání s pány Václavem Vokolkem a Janem Šulcem, kteří v úterý 5. června 2018 přijedou představit novou knihu Listy tří bratří a sestry Květy: http://torst.cz/czech/detail.php?pk=697 .

Mimo jiné půjde také o připomínku loňského pardubického "vokolkovského jara 2017", na němž se naše univerzita podílela ( http://vokolkovi.cz/konference/ ).

Další informace najdete na přiloženém plakátu. Kromě studentů a akademických pracovníků Univerzity Pardubice samozřejmě platí srdečné pozvání též pro všechny přátele rodiny Vokolkových a ctitele díla jejích členů.

Za organizátory zdraví a na setkání se těší
Ivo Říha

Z důvodu účasti v komisi u státních závěrečných zkoušek HLS a na zasedání Ediční rady FF UPa jsou v pondělí 28. 5. 2018 zrušeny konzultační hodiny dr. Říhy.

Rozpis státních zkoušek SSEU v červnovém termínu ke stažení zde

Attachments:
Download this file (Státní zkoušky - červen 2018.doc)Státní zkoušky - červen 2018.doc[ ]24 Kb

Vážení přátelé,

v rámci připomínek "osmičkových výročí" zavítá příští týden na Univerzitu Pardubice návštěva z nejmilejších: v úterý 15. května od 14 hod. se u Lavičky Václava Havla (a posléze v učebně EB-01018) uskuteční setkání se zástupci redakce časopisu REVOLVER REVUE.
Plakát s dalšími informacemi najdete v příloze této zprávy.

Za organizátory z KLKS: Ivo Říha

Download this file (RR 15-05-2018.pdf)RR 15-05-2018.pdf[ ]69 Kb

Vážení studenti,

ve čtvrtek 10. května navštíví naši fakultu redaktoři časopisu a nakladatelství Protimluv. http://protimluv.net/

V rámci semináře světové literatury představí současného maďarského spisovatele Ference Barnáse a jeho knihu Devátý, která vyšla v roce 2017 v péči tohoto nakladatelství. Zájemci o besedu se spisovatelem a s redaktory jsou srdečně zváni.

EA 10025, 10:00

Beseda se uskuteční pod patronací FF UPa, v rámci projektu Budování slovem podpořeného MŠMT.

Download this file (plakat_barnas.jpg)plakat_barnas.jpg[ ]560 Kb

Více článků...