Zatraceně málo cigaret – studentský literární sborník je na světě!

Ani zarytí odpůrci kouření (mezi něž se hrdě počítám) by neměli přehlédnout sborník literárních textů (básní a krátkých próz) Zatraceně málo cigaret (Brno 2009), který pod laskavou patronací doc. Oldřicha Kašpara připravili studenti a studentky druhého ročníku historicko-literárních studií (jmenovitě Barbora Hakenová, Kamila Klímová, Barbora Kubátová, Jarmila Lejčková, Iveta Nováková, Štěpánka Pitterová, Martin Rejman, Romana Vaňková a Lukáš Bína v čestné roli editora svazku). Zajímavá a místy příjemně provokativní směska rozmanitých autorských stylů je doprovázena stejně různorodým výtvarným doprovodem spřízněných talentů (Adéla Vitásková, Petr Wagner, Jiří Žídek, Tereza Rýdlová, Terezie Dörrerová, Petr Haken aj.), takže by v žádném případě neměla uniknout Vaší čtenářské pozornosti.

To ostatně ani nehrozí, stačí se podívat na obálku s uhrančivou zelenou příšerou!

K doptání a sehnání u všech dobrých (jmenovaných) autorů!

Attachments:
Access this URL (http://klks.upce.cz/images/Zatracene_text.pdf)Zatracene_text.pdf[ ]5954 Kb
Download this file (ZMC_obálka.pdf)ZMC_obálka.pdf[ ]1694 Kb